Revox márka és termékei

A Revox márka és termékei

A Revox kozmetikai termékekkel nem nehéz kialakítanod a hőn áhított és hatásos napi rutint. A Revox bőrápolási márka alapfilozófiája, hogy a „bőrápolás mindenkié”. Készítményei olyan nélkülözhetetlen összetevőket tartalmaznak, melyekre a bőrnek valóban szüksége van, bárkinek a bőrápolási rutinja teljeskörűen felépíthető a termékekkel, ráadásul az egyéni igények szerint.

A patikák vagy drogériák polcain már felfigyelhettél a minimalista csomagolású Revox termékek kínálatára. 

Az arcápolás minden lépéséhez van megoldásuk, a tisztítástól elkezdve a tonizáláson, speciális hatóanyagok bejuttatásán át a hidratálásig, éjszakai szérumokig. 

A termékek parabén-, paraffin-, és illatanyag mentesek, áruk szempontjából pedig megfizethetőek. 

Nagyjából az ismert drogériás arcápolási márkák áraihoz hasonló árszinten vannak a termékei, esetleg minimálisan drágábbak. Ugyanakkor ezért a pénzért valóban hatóanyagot és megoldást kapsz a kezedbe!

A márkáról röviden

A Revuele márka leányvállalata Bulgáriából a Revox, de minden termékük az Európai Unióban készül.

Célkitűzésük, hogy olyan kiváló minőségű bőrápolási készítményekhez juttassák a fogyasztókat, melyek tényleg működnek, de megfizethető áron vannak. 

A gyártó a minőségre és az összetevőkre helyezi a hangsúlyt és kevésbé a reklámokra vagy a díszes csomagolásra.

Népszerű Revox termékek

Aki már kipróbálta a Revox termékeket, szinte biztos, hogy elégedett volt a hatással, és az ár-érték arány alapú megfelelés miatt újra vásárolja azokat. 

A C-vitaminos vagy niacinamide tartalmú krémek, szérumok, a fényvédők, öregedésgátló és antioxidáns hatású termékek a legkeresettebbek. 

A Revox hajápolásban is otthon van és szuper készítményei vannak, mint például a sérült hajat belülről feltöltő, hajtökéletesítő kezelés.

Revox fényvédő

Jól tudjuk, hogy a bőrünket minden körülmények között óvni kell a káros UV sugaraktól. Ez télen sincs másképp, hiszen attól, még hogy nem feltétlenül napos az idő, a bőr ugyanúgy károsodhat védelem nélkül.

A Revox fényvédő krémje 50-es faktorszámú védelemmel biztonságos az UVA és UVB sugárzás ellen, miközben állaga könnyed, hidratálja és puhítja a bőrt.

Nem kell aggódni, hogy plusz réteget hagy rajtunk, hiszen hamar beszívódik finom textúrájának köszönhetően. 

Sminkalapnak is használhatod és biztos lehetsz benne, hogy a bőröd védelmére megtetted, amit lehet!

Revox C-vitamin

A C-vitamin nemcsak vitamin tabletta formájában hatásos, de a bőr megújuló funkcióit is szuperül támogatja. A C-vitamin erős öregedésgátló hatással van a bőrre, fokozza a bőr védelmét a szabad gyökök, környezeti ártalmak ellen. Támogatja a kollagén szintézist, világosítja a bőrt.

A Revox C -vitaminos széruma 20 % C-vitamint tartalmaz. Könnyű, vízbázisú szérum, nincs zavaró illata sem. Legtöbben reggel használják arctisztítás után, krémezés előtt. 

Revox niacinamide

A niacinamide, mint alkotóelem a magasabb minőséget képviselő dermokozmetikai készítményeknek is előszeretettel használt összetevője. 

Ha röviden kellene összefoglalni mi mindenre képes a niacinamide, biztosan kiemelendő, hogy behatol a bőrbe, regenerál, nyugtat, szabályoz, hidratál, összehúzza a tág pórusokat, a faggyútermelést egyensúlyba állítja.

A Revox niacinamide tartalmú széruma testesebb, sűrűbb állagú és teszi, amit elvárunk tőle. Egészségesebb bőrkép, kevésbé zsírosodó arcbőr.

Szakemberek szerint érdemes a C-vitamint és a niacinamide-ot is alkalmazni a bőrön, leginkább felváltva, vagy elosztva a reggeli és esti rutinban, így a bőr gazdag hatóanyagokhoz juthat, melyekből tud táplálkozni, építkezni.

Ha eddig nem ismerted a Revoxot, győződj meg kiválóságáról te is, nem véletlen, hogy néhány éve üstökösként robbant be a tudatos bőrápolás világába és a vásárlók elégedettsége miatt továbbra is a mezőnyben van!

 

Termékkategória-jelölés: Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Forgalmazó: Primőr Kozmetikai Kft. – 6100 Kiskunfélegyháza, Liget u. 3.

Szponzorált tartalom / reklám.